Float Plus en Jarocells, twee toonaangevende Nederlandse bedrijven binnen hun eigen vakgebied, kondigen met trots een samenwerking aan. Door hun kennis en expertise te combineren, willen ze samen duurzame, betrouwbare en efficiënte oplossingen ontwikkelen voor uiteenlopende toepassingen, met een bijzondere focus op de (bellyboat)visserij.
Achter de schermen wordt al geruime tijd gewerkt aan een nieuwe generatie lithium-ion accu’s voor Float Plus. Hierbij zorgt Jarocells voor de technische knowhow op het gebied van accu’s, terwijl Float Plus haar jarenlange ervaring in de bellyboat wereld inbrengt. Een samenwerking die garant staat voor goede producten die perfect aansluiten bij de wensen van de moderne visser.

Verbind met handige app om de status real-time te zien.
De nieuwe accu’s combineren krachtige prestaties met een slim ontwerp. Ze zijn niet alleen duurzaam, maar ook uitgerust met de nieuwste technologieën. Dankzij een handige app kunnen gebruikers alle belangrijke gegevens zoals accustatus, spanning en temperatuur real-time bekijken op hun smartphone. Zo weet je altijd precies waar je aan toe bent, waar je ook vist.
2 varianten
De accu’s zijn leverbaar in twee varianten: een 100Ah-model voor wie optimale balans zoekt tussen vermogen en gewicht, en een 120Ah-model voor vissers die maximale capaciteit en vaartijd willen. Beide modellen zijn uitgerust met twee Float Plus-connectoren, worden geleverd met een gratis verloopkabel met Anderson-stekker en vallen onder 5 jaar garantie.

Beide modellen zijn uitgerust met twee Float Plus-connectoren, worden geleverd met een gratis verloopkabel met Anderson-stekker en vallen onder 5 jaar garantie.
Dankzij de dubbele aansluiting sluit je zowel je motor als fishfinder rechtstreeks aan op de accu, zonder dat je storing op je scherm krijgt. De 100Ah-versie* is verkrijgbaar voor €1.699,- en de 120Ah-uitvoering voor €1.899,-.
*Wegens groot succes iets langere levertijd, preorder is mogelijk, klik HIER.
De samenwerking tussen Float Plus en Jarocells vormt een belangrijke stap richting de toekomst van elektrisch varen. Door innovatie en praktijkervaring samen te brengen, willen beide merken vissers voorzien van betrouwbare energieoplossingen die licht, krachtig en eenvoudig te gebruiken zijn.






Zonder live sonar hadden we dit nooit geleerd!
***Roofmeister VIDEO*** Anders werpen op snoekbaars – Met een expert op de rivier
Fishfinder revolutie – Laat je boot automatisch een dieptelijn volgen
***Roofmeister VIDEO***Bodil van Roeden over fishfinders & elektromotoren
Plug & play met de Element van Raymarine – Thijs van der Sanden
Alles wat je moet weten over fronttrollers en stuwkracht!
Dit is echt onmisbaar voor de roofvisser!
De drie beste live systemen van nu!
Nooit eerder werd het je zo haarfijn uitgelegd – Dit is hoe je baars en snoekbaars vindt
***VIDEO*** FISHFINDER WIZZARD leert jou ALLES wat je moet WETEN & BIZARRE BIJVANGST!
Volkmar Strikkers over zijn visserij op voorjaarssnoek
Masterclass trollen op grote snoek
Het officieuze Nederlands record baars – Lopende band werk met grote baars!