Black River heeft weer een hele nieuwe toevoeging aan hun grote assortiment! De Nays CRNK heeft er een nieuw model bij, namelijk de DR versie. DR staat voor Deep Runner en dit is het broertje van de al bestaande Nays CRNK SR (Shallow Runner).
Vanaf heden uit voorraad leverbaar in alle drie de maten én alle elf kleuren: de allernieuwste Nays CRNK DR. Het dieper duikende broertje van de reeds alom bekende SR versie van deze top crankbait. De CRNK DR is de allernieuwste toevoeging aan het al zo succesvolle hardbait assortiment van Nays.

Nu is er ook een crankbait voor de diepere waterlagen!
Deze drijvende plug is perfect voor constant binnen draaien, stop-and-go en over de bodem laten tikken. Door de gewichtsverdeling blijft deze ook mooi recht lopen in sterke stromingen. Deze crankbait is stil, dus dat wil zeggen dat er geen ratels in zitten. Ratels kunnen op sommige wateren waar veel gevist wordt juist tegen je werken. Ook is deze crankbait helemaal loodvrij gebouwd.

Verkrijgbaar in drie verschillende maten.
Over een goede inhaking hoef je je ook geen zorgen te maken, want er zitten twee vlijmscherpe dreggen van BKK onder deze crank. Ben jij er klaar voor om dikke vangsten binnen te halen met deze gave crankbait van Nays, die dieper loopt dan de reeds bekende shallow versie? Hij is te krijgen in 5 cm, 6.5 cm of 7.5 cm.
Ga snel naar Black River of DeRoofvisser.com en scoor je Nays CRNK DR! Klik HIER.





Kunstaas estafette – Top 3 kunstaas voor baars van Martijn Leus
Exclusief kunstaas voor snoek bij Wout van Leeuwen
***VIDEO*** ZO VANG JIJ MAKKELIJK SNOEK – Vissen vanaf de kant in woonwijk
Verticalen en dropshotten op snoekbaars met Luc Coppens
***Roofmeister VIDEO*** Klein VS groot kunstaas voor snoek – Wat scoort in de winter?
***VIDEO*** Wij gaan OP ZOEK naar METER SNOEKEN! En VANGEN ER TWEE!
***VIDEO*** SNOEK VISSEN gaat FOUT! GROTE SNOEK zorgt voor CHAOS!
Wat is dat toch met de Miuras Mouse – Dit is hét aas om je PR snoek mee te verbreken!!!
Kunstaas estafette – Top 3 kunstaas voor snoek van Jouke Jansma
Hoe kies je een reel voor het vissen met jerkbaits?
XXL kunstaas voor XXL snoek!
Het verhaal achter Rapala – Hoe het allemaal begonnen is!
Meer vangen met cranks: de ultieme handleiding voor beginners én pro’s
Dit is kunstaas dat NU supergoed scoort op snoek!
Dit is de mystery vis voor in de gesloten tijd
Zeebaars expert over molens, vislijnen, voorslag en het vissen met de dobber
Het beste kunstaas voor snoek – De selectie van een Roofmeister
Zo vis je met shads op zeebaars – Sander Paans