Binnenkort zijn er weer verkiezingen en stemmen lijkt belangrijker dan ooit. In de politiek is het onrustig en voor ons als sportvissers is het gevaar ook nog niet geweken. Lees in dit artikel over de algemene plannen van de partijen omtrent natuur en visserij en check ook de nuttige infographic van Sportvisserij Nederland!
Header foto: Sportvisserij Nederland
Zoals je op de header foto van Sportvisserij Nederland al ziet, zijn er ontzettend veel belangen bij het behouden van de hengelsport. Zo hebben veel mensen baat bij de interactie met de natuur en komen jongeren lekker buiten. De 1,7 miljoen sportvissers die Nederland rijk is, leveren samen een economische bijdrage van één miljard op, dat is ook niet niks! Toch zijn er partijen tegen sportvisserij, zoals Partij voor de Dieren.

Sportvisserij Nederland roept iedereen op te stemmen. Zo kunnen we nog lang en gelukkig vissen.
Sportvisserij Nederland heeft een heel handig bestand gemaakt waarin ze de plannen omtrent visserij van de meeste partijen samenvatten. Zo kunnen wij makkelijker onze afwegingen maken wanneer we binnenkort gaan stemmen! Naast Sportvisserij Nederland roepen ook wij op om te gaan stemmen, want elke stem is een belangrijke stem! Klik HIER om de samenvatting te zien van de partijplannen.
Wij hopen dat deze nuttige informatie zoveel mogelijk mensen bereikt. Deel dit bericht vooral met je vismaten en ga stemmen!





Roofmeister INSIDE: 120 herfstsnoeken, 90’er kastelen & 5.650 km² snoekwater
Magistrale snoeksessie vanuit de rubberboot!
Roofmeister INSIDE: Snoekbaars van 91, haaien op het strand & moddervette meerval!
Deze tackle heb jij nodig tijdens het roofvissen!
Live sonar voor rookies! – Dit zijn de eerste indrukken van Luc
Roofmeister INSIDE: Bizar dikke snoekbaars, 50’er baarzen, 120 snoek & Sjoerds knoop
***VIDEO*** WIJ ZOEKEN DE BESTE BAARS STEKKEN! EN ZO DOE JIJ HET!
Roofmeister INSIDE: Metersnoekbaarzen, dochtertje vangt snoek van 121 cm en Streetfishing Rotterdam
Dit wist je nog niet over de meest gevangen roofvis van Nederland
Deze prachtboten zijn nu duizenden euro’s goedkoper!
Zonder live sonar hadden we dit nooit geleerd!
***BREAKING*** Snoek van 140 cm PLUS in Nederland!!!
Ongelooflijke MEGA SNOEK – Als je denkt dat het niet gekker kan…
Dood aas met de dobber – Hoe doe je dat?
***BREAKING NEWS*** Nederlands record snoek 2.0
Werpen met shads op snoekbaars – 7 beginnersfouten