Onlangs werd een 11 jarig meisje door een groenjas gebeten en de alarmbellen luiden dan onmiddellijk. Het regelrechte horrordrama vond plaats in de recreatieplas Schoonhoven nabij Hollandscheveld te Drenthe. Het betreffende meisje spartelde wat rond in de ondiepe oeverkant en werd vol in de knie gebeten door een snoek.
Door Team Roofmeister
Nu was het leed al niet te overzien, maar stel je voor “…dat er een kleine baby ronddobbert en een hap in zijn beentje krijgt”, aldus de hevig geschrokken moeder. Meteen werd er door de gemeente gebroed op een algeheel deportatie plan voor de kwaadaardige snoeken. ‘Een meisje in d’r been bijten, wat krijgen we nou?! Snoek, hup, weg ermee!’
Ook heeft het zware delict economische gevolgen. In de Volkskrant: “De uitbater van zaal- en partycentrum Schoonhoven is ondertussen niet te benijden. Zwemmers blijven massaal weg nu de berichten over de bijtgrage snoek wereldkundig zijn geworden.” Gossie toch!

Recreatieplas Schoonhoven, de plek des onheils.
In Azië is het oppassen geblazen dat je niet door een tijger aan gevallen wordt, in Australië kun je zomaar in een dodemansrol van een krokodil eindigen, in Brazilië het risico op een anaconda in het nekkie en in de VS is het oppassen geblazen met beren! Maarrr… het valt allemaal in het niet met de levensgevaarlijke snoek die dood en verderf zaait in onze wateren. Roofdieren, ze zouden verboden moeten worden.
Pffff… Natuurlijk gingen hier op de redactie de nekharen rechtovereind staan. Natuurlijk is het schrikken als je dochtertje gebeten wordt door een snoek, niet leuk, maar om nu meteen Esox lucius op de zwarte lijst te zetten is op zijn minst zwaar overdreven. Dat een snoek een badgast bijt gebeurt hoogst zelden, misschien eens in de 5 jaar. De paniek regeert in ons land, zoveel is weer duidelijk. Treurig! Bizar ook de reactie van de gemeente. Of de snoek weggevangen gaat worden is nog onduidelijk, maar dat het al overwogen wordt is een trieste zaak.




Dit zijn DRIE tips om MEER roofvis te vangen in de herfst!
***VIDEO*** Wij gaan OP ZOEK naar METER SNOEKEN! En VANGEN ER TWEE!
***VIDEO*** SPANNEND tot de LAATSTE SECONDE en BLINDDOEK CHALLENGE!
***VIDEO*** Grote VISSEN En SPANNING Tot De Laatste SECONDE! – Suzuki Fishing Games Afl. 2
***VIDEO*** TOON EN GILLIS KENNEN ELKAARS STERKE EN ZWAKKE PUNTEN – Team Shimano over The Walking Best
Eén van de meest krankzinnige visdagen ooit!
Dood aas clinic met Serge Sonneveldt en team Roofmeister – Ben jij er bij?
Drie 120+ snoeken en een baars van 52 en 51 cm – Uitslag Bak vd Maand DEC
***BREAKING*** Snoek van 140 cm PLUS in Nederland!!!
Ongelooflijke MEGA SNOEK – Als je denkt dat het niet gekker kan…
Dood aas met de dobber – Hoe doe je dat?
Wat er mis gaat bij het dood aas vissen – Raymond Hakkert gaat over lijken
***BREAKING NEWS*** Nederlands record snoek 2.0