Het is met gepaste trots en grote blijdschap dat Visreis mag aankondigen dat er vanaf 2 juni 2022 een nieuwe medewerker werkzaam is! Het is gelukt om de openstaande vacature in te kunnen vullen. En hoe?! Nathalie van den Berg, die velen van jullie al kennen uit de hengelsport/media, sluit zich met al haar enthousiasme bij Visreis aan.
Nathalie gaat bij Visreis.nl de back office beheren. De basis werkzaamheden zijn daarin het verwerken van offertes, bevestigingen, facturen, tickets, huurauto’s, reisbescheiden etc. Daarnaast gaat ze bij beschikbaarheid ook nieuwe activiteiten opzetten voor Visreis.nl waaronder een visreis voor ‘Women Only’… Op dit moment een overvloed aan creativiteit en ideeën, dus er volgt ongetwijfeld meer!

Team Visreis.nl met Nathalie van den Berg en Joris Nieuwenhoff.
Nathalie gaat 24 uur per week werken bij Visreis.nl en kan zodoende haar huidige werkzaamheden voor onder andere ’De Visvrouwen’ op RTL 4, ‘Nathalie geeft Antwoord’ voor Raven en andere ’Fishing Nathalie’-promotionele activiteiten voor de sortvisserij gewoon blijven uitvoeren.
Te gekke nieuwe locaties
Voor Visreis.nl is dit een hele grote en belangrijke stap om de toekomst van het bedrijf en de daarbij behorende kwaliteit te kunnen blijven garanderen. Door deze uitbreiding kan er nu ook weer gekeken worden naar verdere groei en commerciële activiteiten. Er staan namelijk al weer een paar te gekke nieuwe locaties te popelen om opgenomen te worden in het mooie portfolio van Visreis.nl.
Visreis is helemaal klaar om naar het volgende niveau te gaan en zijn klanten optimaal van dienst te zijn! Klik HIER.





Costa Rica – De ultieme bestemming en ongerepte visserij!
Doodziek worden tijdens een droomreis in Kenia
Vissen in Alaska deel I – Blog Johannes Elzinga
Je buitenboordmotor winterklaar maken? Zo doe je dat!
Roofmeister INSIDE: 95,5 cm snoekbaars, 90(!) cm roofblei & wereldrecord snoek in Zweden?
Vissen als echte Special Forces op een ongrijpbare vis!
Absolute DROOMVIS tijdens Roofmeister trip in de tropen!
Kunnen we straks weer vissen op reuzentonijn in de Noordzee?
“Deze vis is een schande voor een beginner”
Van topwater explosies tot peuteren vanaf de kant!
Als barracuda’s bijna een plaag zijn, maar dan…
Zo vang je black bass op het Gardameer in Italië – Deel I
Jaws vanaf het strand – Interview met extreem grote vissen vanger
Wereldvisser Martin Korner – Een voorliefde voor grote tarpon, snoek en zeebaars