***Update: Door een organisatorische dwaling op RM HQ hebben we de prijsuitreiking moeten uitstellen naar 21 mei. Excuses voor eventueel ongemak!***
Welkom bij deze supervette WINACTIE van Raymarine en Nautas Boatshop. En dat in de gesloten tijd! Iedereen die mee doet, maakt kans op een Raymarine Element 9 fishfinder! Een fishfinder boordevol features, een waarmee geen vis zich meer kan verschuilen. Niet alleen win je de unit, ook zal Yaïr Nauta van Nautas Boatshop de Element vakkundig op jouw boot installeren zodat jij er in het nieuwe roofvis seizoen plug & play mee aan de slag kunt.
Klik HIER om mee te doen.
De Element 9 HV van Raymarine is voorzien van HyperVision™-sonartechnologie, dit zorgt er voor dat je het scherpste beeld van de onderwaterwereld te zien krijgt. Met de Sidevision, DownVision en RealVision 3D is het zeer eenvoudig om vis, begroeiing en structuren onder water te identificeren. De dieptemeter is voorzien van een 9 inch groot, weersbestendig LCD-kleurendisplay waardoor je vanuit elke kijkhoek een scherp beeld hebt.
Check bovenstaande video waarin Yaïr Nauta tekst en uitleg geeft over de Raymarine Element fishfinder.
Daarnaast is de Element 9 HV uitgerust met ingebouwde GPS, hiermee kun je bijvoorbeeld stekken opslaan. De dieptemeter kan gebruikt worden met Navionics kaarten, RayMarine Lighthouse CN2 en C-map.
Veel succes iedereen. 30 april maken we de winnaar bekend in het bericht op Facebook!
Voor meer informatie over de Element, klik HIER.





***VIDEO*** KIJK ONDER WATER: ZOVEEL snoek VOLGT ons kunstaas tijdens TROLLEN!
Zo kun je vanaf de kant op roofvis het verschil maken!
Halsstarrig op het ondiepe blijven of de handdoek in de ring
***Roofmeister VIDEO*** Anders werpen op snoekbaars – Met een expert op de rivier
Dit zijn de belangrijkste verschillen tussen lood- en lithium accu’s!
Wat voor accu heb je nu nodig voor je fishfinder?
Dit is echt onmisbaar voor de roofvisser!
Vliegvissen op MEGA snoek – Zo vangt Christian Drost de monsters
Pelagisch vissen voor dummies – Zo vang je de grote snoekbaarzen
Live sonar voor rookies! – Dit zijn de eerste indrukken van Luc
***VIDEO*** WIJ ZOEKEN DE BESTE BAARS STEKKEN! EN ZO DOE JIJ HET!
Zonder live sonar hadden we dit nooit geleerd!
Nooit eerder werd het je zo haarfijn uitgelegd – Dit is hoe je baars en snoekbaars vindt
***VIDEO*** FISHFINDER WIZZARD leert jou ALLES wat je moet WETEN & BIZARRE BIJVANGST!
Volkmar Strikkers over zijn visserij op voorjaarssnoek
Masterclass trollen op grote snoek
Het officieuze Nederlands record baars – Lopende band werk met grote baars!