De Hook fishfinder serie van Lowrance is een begrip bij roofvissers met een (belly)boot. We hebben het hier misschien wel over de meest verkochte units ter wereld. Gebruikersgemak, geavanceerd en dat tegen een schappelijke prijs. Nu de launch van de Hook Reveal, nog steeds uiterst gebruiksvriendelijk, betaalbaar, maar met veel meer features!

De Hook Reveal, gebruikersgemak, boordevol features en toch betaalbaar.
Nu dus een gloednieuwe generatie van de Hook-serie met onder andere Fish Reveal en Genesis Live real-time mapping. Beschikbaar in 9-, 7-en 5-inch schermen heb je met de Hook Reveal de volgende transducer-opties: Triple Shot (High CHIRP, Side Scan en Down Scan Imaging), 83/200 HDI (Mid/High CHIRP met Down Scan Imaging) en 50/200 HDI (Low/High CHIRP met Down Scan Imaging), alle met de mogelijkheid tot real-time mapping.

Triple shot op één scherm met je waterkaart en Down Scan & Side Scan Imaging.

Een makkelijk te bedienen paneel.
Kern van de Hook Reveal is het vissen gemakkelijk maken met overtuigende prestaties van bewezen fishfinder features zoals Autotuning Sonar, verbeterde resultaten in dieper water, Side Scan en Down Scan Imaging en nu dus Fish Reveal, een feature die voor nog betere eigenschappen zorgt door het bundelen van de voordelen van zowel Lowrance CHIRP Sonar als Down Scan Imaging op één scherm. En of je nu een thuiswater bevist of nog onbekend water, vind de beste stekken met een keuze uit kaarten of breng het water zelf in kaart met Genesis Live.

Fish Reveal, het beste van twee werelden!

Zelf een compleet water in kaart brengen en nooit meer voor verrassingen komen te staan.
Laten we nog eens verschillende features bekijken. Zoals het gloednieuwe Fish Reveal. Hiermee op één scherm de prestaties van Lowrance CHIRP én de hoge resolutie weergave van bodemstructuren middels Down Scan Imaging. Genesis Live Real-Time Mapping: Maak zelf een waterkaart van je thuiswater of een water waar nog geen waterkaarten van zijn. Je kunt dit met 15 cm dieptelijnen doen, hoe bedoel je gedetailleerd?! Autotuning Sonar: Minder tijd bezig zijn met de instellingen van je Hook Reveal, meer tijd om te vissen. Automatisch verschijnen de beste sonarbeelden, naar gelang de condities van het water veranderen.

Minder tijd bezig met de instellingen en bediening en dus meer tijd om te knallen 😛
Ondanks al deze nieuwe features blijft de Hook Reveal makkelijk om te bedienen. Klik HIER voor meer info over de Hook Reveal en HIER voor verkooppunten.




Interview – “Voor alles wat met visboten te maken heeft, moet je bij ons zijn!”
***VIDEO*** Zo haal je het maximale uit een fishfinder – Fishfinder expert Yaïr Nauta
Interview met de fishfinder wizzard – De man die alles over sonars weet!
***VIDEO*** Call of duty snoekbaars – Veiligheid voor de roofvisser in de nacht
Waarom je het best vanuit een bellyboat op meerval kunt vissen – Thomas Sintobin
Garmin introduceert haar nieuwste transducer!
Zo weet jij welke accu’s jij nodig hebt!
Alles wat je moet weten over fronttrollers en stuwkracht!
Dit zijn de belangrijkste verschillen tussen lood- en lithium accu’s!
Wat voor accu heb je nu nodig voor je fishfinder?
Dit is echt onmisbaar voor de roofvisser!
Nooit eerder werd het je zo haarfijn uitgelegd – Dit is hoe je baars en snoekbaars vindt
***VIDEO*** FISHFINDER WIZZARD leert jou ALLES wat je moet WETEN & BIZARRE BIJVANGST!
Volkmar Strikkers over zijn visserij op voorjaarssnoek
Masterclass trollen op grote snoek
Het officieuze Nederlands record baars – Lopende band werk met grote baars!