Spanning en sensatie Roofmeisters, 1 en 2 juli barst het roofvisgeweld los in Nederland. Met een record aantal deelnemers gaat dan de Yamaha Pro Fishing Cup van start. Super laagdrempelig, het grootste parcours ever en er zijn fantastische geldprijzen te winnen, beschikbaar gesteld door Wout van Leeuwen. Doe mee, je kunt je nog inschrijven tot morgennacht.
Je leest het goed, het grootste parcours ever, want deelnemers mogen waar dan ook in Nederland vissen. Boten zijn toegestaan, maar kantvissers en bellyboaters kunnen net zo goed meedoen. Het is nog even kijken of we de snoek mee laten tellen, vanwege de stijgende watertemperatuur, maar sowieso tellen baars, snoekbaars, zeebaars, roofblei/winde en meerval.

Sponsor van de dikke shoptegoeden dit jaar is Wout van Leeuwen in Vlaardingen!
Het beloven twee bewogen dagen te worden met heel veel vangsten. Wij zitten dan klaar op Roofmeister HQ om een liveblog bij te houden, met van minuut tot minuut updates over vangsten, vistechnieken, leuke gebeurtenissen en anekdotes. Ook gaan we een live leaderboard publiceren, waarop je kunt zien wie er boven aan staan. Ondertussen doorkruist Bo Staartjes het land om uiteindelijk een super coole videoreportage te produceren.
Dit is de laatste kans om je in te schrijven, klik HIER. Morgennacht sluiten we de inschrijvingen.






Roofmeister INSIDE: Mega snoeken & met een blooper winnen!
***LIVE BLOG*** Roofmeister Cup 2026
*** BREAKING *** Nieuw wereldrecord meerval van 2,92 m!
Roofmeister INSIDE: Wij gaan naar het WK, snoek van 125 cm en baars van 54 cm!!!
Nooit eerder werd het je zo haarfijn uitgelegd – Dit is hoe je baars en snoekbaars vindt
***Vijf handige tips*** Wat moet je weten over roofvis in de herfst?
De gesloten tijd – Alles op een rijtje
Code gekraakt? Het beste weer om snoek, snoekbaars en baars te vangen
Dit moet je weten over snoek, snoekbaars en baars voor het nieuwe seizoen