Met deze topwaters ga jij deze zomer veel succes hebben!

31/07/2025
Met deze topwaters ga jij deze zomer veel succes hebben!

Dit is dé tijd voor topwaters! De aasvisjes beginnen ook alweer iets groter te worden, waardoor roofblei zich steeds beter laat vangen. Niet alleen roofblei is goed te vangen op topwater. Ook snoek en baars kunnen aardig hard over een topwater heen schuiven. Misschien is de topwater visserij wel de allermooiste visserij om te doen, want de aanbeten zijn hart verzakkend! In dit artikel lichten we vier verschillende toppers van topwaters uit van Rapala.

 

Perfect tussen de obstakels> BX Skitter Frog

Er zijn van die plekken waar je al gewoon van weet dat er een dikke vis ligt, maar je er eigenlijk haast niet kunt vissen. Denk aan een dicht lelieveld, overhangende takken of plantenbedden die heel hoog staan. Precies hier komt de BX Skitter Frog goed tot zijn recht. De actie is echt alsof een kikkertje over het oppervlak schiet en hij maakt ook best nog wat herrie. Wat deze frog zo bijzonder maakt, is de slimme bouw. Binnenin zit gevoelig balsa voor levensechte actie, omhuld door een keiharde copolymeer buitenlaag die klappen kan incasseren.

Ook roofblei moet hem hebben!

Zo gaat de Skitter Frog best wat aanbeten mee, wat wel zo prettig is. Dankzij de stevige, naar boven gerichte VMC® dubbelhaak en de dikke rubberen skirt vis je moeiteloos door zware begroeiing zonder vast te zitten. Snag-free, maar toch super effectief. Een echte topper voor snoek, baars en zelfs roofblei! Check hem HIER.

 

Kabaal maken> Skitter Pop & X-Light Pop

Poppers kunnen heel effectief zijn, maar soms werken ze weer averechts. Poppers maken namelijk ontzettend veel kabaal wat enorm kan triggeren, of juist afschrikken. Daarom is het ook zo belangrijk dat je meerdere soorten topwaters meeneemt tijdens het vissen met verschillende acties. De Skitter Pop is een mooi slank poppertje, verkrijgbaar in 5, 7 en 9 cm. Dankzij zijn unieke harde popgeluid, de cupped plastic lip en het balsa houten lichaam, kun je de Skitter Pop® met gemak over elk wateroppervlak laten poppen. Check hem HIER.

Dankzij zijn unieke harde popgeluid, de cupped plastic lip en het balsa houten lichaam, kun je de Skitter Pop® met gemak over elk wateroppervlak laten poppen.

De X-Light Pop is een kleine popper met een grote attitude. Want deze is licht van gewicht en groots in pop. De X-Light Pop is het topwatertje van 4 cm waar elke kleine roofvis naar op zoek is. Door het aerodynamische ontwerp laat deze plug zich ver werpen en komt hij terug met luide, duidelijke pops. Het effect wordt nog versterkt door de interne ratel. De moderne, levensechte afwerking en de teaserstaart maken van de X-Light Pop een heerlijk snackje. Check hem HIER.

Klein in lengte, groots in pop!

Werpkanon voor zoet én zout water!> Precision Xtreme Pencil

In het duurzame, door-en-door versterkte kunststof lichaam van de Precision Xtreme Pencil zit een intern gewichtssysteem dat deze plug tot een van de best werpende in zijn klasse maakt. Dit interne gewicht fungeert ook als Dual Frequency Knocker. Terwijl het gewicht over de interne rail glijdt, tikt het afwisselend tegen een verstevigende kunststof pilaar en een roestvrijstalen gewicht.

Een echte walk the dog topwater die menig roofvis niet kan weerstaan.

Er zijn twee uitvoeringen, namelijk eentje voor zoet en eentje voor zout water. De zoetwaterversie van deze topwater plug is extreem gedetailleerd afgewerkt met geprinte schubben, een nieuw 3D-holografisch oog en is verkrijgbaar in 12 bewezen kleurpatronen die roofvissen zoals baars, roofblei en snoek aantrekken. Ook de saltwater-variant van de Precision Xtreme Pencil is uitgerust met dit systeem, maar dan in 12 levendige kleurcombinaties die perfect inspelen op de prooipatronen van zoutwatersoorten. Ideaal voor het vissen op soorten als zeebaars bijvoorbeeld. Ook zijn de dreggen beter bestand tegen zout water. Check ze HIER.

 

Met deze topwaters kun jij inspelen op allerlei situaties! Herrie maken? Pak de popper. Wil je subtieler, pak dan de walk the dog. Veel planten? Dan is de kikker ideaal!